הטמעת מערכת CRM IMAGIRO IMAGIRO

כשזה מגיע למציאת פתרון ה-CRM המתאים לעסק שלכם, אנחנו תמיד אומרים שאין גישה אחת שמתאימה לכולם. לעסקים וחברות שונות יש צרכים, תהליכים ותוכניות צמיחה שונות. זה המקום שבו מערכת ORIGAMI נכנסת לתמונה!

המערכת החדשנית הזו גמישה וניתנת להתאמה בקלות, מה שהופך אותה ללא ספק לבחירה מצוינת עבור עסקים רבים בכל מיני תעשיות ושלבים שונים.

לדוגמה, נניח שיש לכ סטארט-אפ חדש או עסק קטן שמעוניין לייעל את הפעילות מההתחלה. ממשק הדראג אנד דרופ האינטואיטיבי של Origami יאפשר לכם לבנות זרימות עבודה מותאמות אישית, משפכים ואוטומציות כדי לתמוך בתהליכים הייחודיים שלך – כל זה ואין צורך בניסיון בקידוד! 

מהצד השני, אולי אתם בכלל חברה מבוססת שעוברת צמיחה והתרחבות מהירה, גם כאן אוריגמי היא ה-מערכת המושלמת בשבילכם. הפלטפורמה יכולה להתרחב ללא מאמץ ככל שהצוות והדרישות של החברה שלכם מתפתחות עם הזמן.

אבל אוריגמי לא מיועד רק לסטארט-אפים ולחברות עם צמיחה מהירה. הודות ליכולות ההתאמה האישית החזקות של מערכת אוריגמי – גם לעסקים בינוניים וגדולים כאחד היא יכולה להתאים. 

לא משנה הענף, הגודל או השאיפות של העסק שלכם, אוריגמי נותן לך את הגמישות המרבית לייעל את הפעולות כל זה בדרך שלכם.

סתם שתדעו..

Origami CRM כבר אומצה על ידי למעלה מ-10,000 עסקים ברחבי העולם! זה הישג מרשים עבור כל פלטפורמה יחסית חדשה ומעיד על כמה המערכת הזו ידידותית למשתמש. מחנויות איקומרס קטנות ועד ארגוני ענק, עסקים בכל תעשייה מוצאים ערך ביכולות ה-CRM החזקות אך הגמישות של Origami.

למה בחרנו להיות שותפים רשמיים ומטמיעים של CRM אוריגמי?

בחרנו ב-Origami CRM בעיקר בגלל הגמישות שלה והיכולת המרשימה של לצמוח ממש ביחד עם העסק שלכם – לא משנה כמה תתרחבו או כמה הצרכים שלכם מתפתחים עם הזמן.

בנוסף, חווית המשתמש היא סיבה נוספת שבחרנו לעבוד עם אוריגמי. רצינו CRM שיהיה מספיק אינטואיטיבי כדי שכל אחד מהלקוחות יוכל לעבוד איתו, מבלי להזדקק לתואר במדעי המחשב. הממשק המודרני והוויזואלי וכלי הדראג אנד דרופ של מערכת אוריגמי הופכים אותו לידידותי להפליא. לא עוד תוכנה מגושמת ומסורבת להבנה.

יכולות אוטומציה חזקות היו עוד פלוס ענק מבחינתנו. אפשר להגדיר זרימות עבודה מותאמות אישית, התראות ועוד כדי להפוך תהליכים ידניים לאוטומטיים במכירות, שיווק, שירות – כל דבר. זה משחרר את הצוות שלכם להתמקד בפעילויות חשובות יותר שמניעות צמיחה.

אינטגרציה הייתה גם פקטור משמעותי מבחינתנו – אוריגמי מתחברת בצורה חלקה ליישומים ולכלים האחרים שלכם דרך ה-API הפתוח שלו. בין אם זה תוכנת הנהלת החשבונות, כלי שיווק בדוא"ל או פלטפורמת מסחר אלקטרוני, הכל עובד יחד.

בנוסף, יכולות האבטחה והתאימות הגבוהה ביותר של אוריגמי הם עוד סיבה שאנחנו עובדים עם המערכת הזו וממליצים עליה ללקוחות שלנו. אנו עובדים מול חברות שעוסקות ונוגעות בנתונים רגישים, לכן חשוב לנו לעבוד עם מערכות CRM בעלות בקרות גישה חזקות, הצפנה ויכולת לעמוד בתקנות פרטיות.

מה מערכת אוריגמי
יכולה לעשות בשביל העסק שלך

Origami CRM הוא פתרון מקיף שמייעל את פעולות המכירות, השיווק ושירות הלקוחות שלכם. הנה כמה מהדברים שהמערכת הזו יכולה לעשות בשביל העסק שלכם:

אוטומציית תהליכים מבוססת בינה מלאכותית

באמצעות מינוף בינה מלאכותית, אוריגמי יכול להפוך משימות שחוזרות על עצמן לאוטומטיות, לחזות מגמות ולספק המלצות חכמות בכל פעולות מכירות, שיווק ושירות. זה מניע יעילות וקבלת החלטות חכמה יותר.

API פתוח

עם API פתוח ואינטגרציות מובנות מראש, Origami משתלבת בצורה חלקה עם אפליקציות צד שלישי ומערכות מדור קודם שכבר נמצאות בשימוש.

אבטחה ותאימות ברמה ארגונית

Origami מציעה בקרות אבטחה חזקות כמו הצפנה, אימות רב-גורמי, כניסה יחידה וכלים לניהול נתונים כדי לעמוד בדרישות הרגולטוריות. זה מבטיח הגנה על מידע רגיש של לקוחות ועסקים.

נראות משולבת

על ידי חיבור נתוני CRM עם פונקציות ליבה עסקיות אחרות כמו ייצור, רכש, משאבי אנוש ועוד על פלטפורמה מאוחדת, Origami מונע ממגורות נתונים ומספק נראות מלאה בין צוותים.

גישה נוחה במובייל

הממשק הידידותי לנייד של Origami מאפשר לצוותי מכירות לגשת בנוחות למערכת ה-CRM המלאה מכל מקום בכל מכשיר, מה שמאפשר פרודוקטיביות תוך כדי תנועה או בשטח.

היתרונות והחסרונות של
מערכת אוריגמי, בקצרה:

יתרונות
חסרונות

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אוריגמי

עד כמה ניתן להתאים אישית את Origami CRM?

Origami CRM ניתנת להתאמה אישית בקלות. תוכלו ליצור מודולים מותאמים אישית, אובייקטים, שדות, פריסות עמודים ולהפוך תהליכים לאוטומטיים כדי להתאים באופן מושלם לדרישות העסקיות שלכם.

האם Origami CRM משתלבת עם אפליקציות אחרות?

בטח, לאוריגמי יש API פתוח המאפשר אינטגרציה עם אפליקציות ושירותים רבים של צד שלישי כמו תוכנות הנהלת חשבונות, כלי שיווק בדוא"ל ועוד.

כמה עולה אוריגמי?

 לאוריגמי יש כמה תוכניות תמחור החל מ-$45 למשתמש לחודש עבור התוכנית הבסיסית. תמחור ארגוני זמין עבור עסקים גדולים יותר הזקוקים להתאמות אישיות מתקדמות.

האם לאוריגמי יש תמיכה טכנית?

 אוריגמי מציעה תמיכה בדוא"ל/צ'אט, סרטוני הדרכה ופורום קהילה לכל הלקוחות.

פאוורלינק crm
הטמעת מערכת IMAGIRO IMAGIRO
עם המומחים של

אנחנו כאן כדי לעזור לכם להטמיע את מערכת אוריגמי ולהתאים אותה באופן מושלם לצרכיכם ולדרישותיכם. המומחים שלנו יסייעו לכם להפיק את המיטב מהפלטפורמה על מנת שתוכלו להתמקד במה שחשוב באמת.

מוזמנים להשאיר פרטים כאן:

רוצים עסק אוטומטי?

מוזמנים להשאיר פרטים כאן: