מערכת topsbuH MRC topsbuH MRC

HubSpot CRM - הדרך שלכם להצלחה עסקית

HubSpot היא פלטפורמה שנועדה לעזור לעסק שלכם בדבר מאוד פשוט – לגדול. 🌱 בין אם אנחנו מדברים על עסק של ONE MAN SHOW או שאולי מדובר בעסק גדול או אפילו ארגוני ענק, מערכת ניהול קשר הלקוחות של HubSpot כוללת את כל תכונות השיווק, המכירות, שירות הלקוחות, התפעול וניהול התוכן הדרושים לכם כדי לבנות את החוויה הטובה ביותר עבור הלקוחות שלכם וכדי להגדיל את הרווחיות שלכם כבר היום!

HubSpot CRM הוא פתרון מקיף המשלב בצורה חלקה את פעולות השיווק, המכירות ושירות הלקוחות לפלטפורמה אחת וידידותית למשתמש. על ידי ריכוז כל נתוני הלקוחות והאינטראקציות, זה מאפשר לעסקים לייעל את התהליכים שלהם, לשפר את הפרודוקטיביות ולספק חוויות לקוח יוצאות דופן. עם הממשק האינטואיטיבי והתכונות החזקות שלה, HubSpot CRM הפכה לאחת מהתוכנות הפופולריות לשנת 2024 עבור עסקים, ארגונים וחברות המבקשות למקסם את הפוטנציאל שלהן.

סתם שתדעו..

HubSpot מתגאים בקצב צמיחה מרשים של 27% משנה לשנה, עדות ליעילות הרבה של המערכת ולאימוץ הנרחב שלו.

למה בחרנו להיות השותפים הרשמים של HubSpot?

אנחנו מבינים את האתגרים הייחודיים העומדים בפני עסקים קטנים וגדולים כאחד. מניהול מחזורי מכירות מורכבים וטיפוח קשרי לקוחות ארוכי טווח ועד לניווט במגמות שוק המשתנות ללא הרף ובנופי רגולציה. לכן החלטנו להיות השותפים הרשמיים של HubSpot CRM, פלטפורמה שמתיישרת באופן מושלם עם המחויבות שלנו לספק שירותים מתקדמים ולאפשר לכם להגיע להצלחה עסקית.

חבילת הכלים המקיפה של HubSpot CRM ויכולות האינטגרציה החלקות הופכות אותה לבחירה מושלמת על עסק שרוצה לייעל את פעילותו, לשפר את מעורבות הלקוחות ולהגביר את המכירות. על ידי מינוף HubSpot CRM, אנו יכולים לספק ללקוחותינו פלטפורמה חזקה שלא רק מנהלת את קשרי הלקוחות אלא גם עושה אוטומציה של קמפיינים שיווקיים, מייעלת תהליכי מכירה ומספקת תובנות מעמיקות.

מה HubSpot יכולה לעשות בשבילכם?
על רגל אחת...

ניהול לידים וטיפוחם

יכולות ניהול הלידים של HubSpot CRM מאפשרות לכם ללכוד ולעקוב אחר לידים ממקורות שונים, לטפח אותם באמצעות קמפיינים מותאמים אישית במייל ותוכן ממוקד. זה מבטיח שאף לקוח פוטנציאלי לא ייפול בין הכיסאות, וממקסם את הסיכויים שלכם להמיר לידים ללקוחות נאמנים.

אוטומציה של מכירות וניהול משפכים

עם HubSpot CRM, אתם יכולים לייעל את תהליכי המכירה שלכם על ידי אוטומציה של משימות שחוזרות על עצמן, הגדרת שלבי עסקה מותאמים אישית והשגת נראות בזמן אמת לתוך משפך המכירות שלכם. זה מאפשר לצוות המכירות להתמקד בפעילויות חשובות יותר, לסגור עסקאות נוספות ולהניע צמיחה והגדלת רווחים.

אוטומציה שיווקית ואנליטיקס

כלי אוטומציית השיווק של HubSpot CRM מאפשרים לכן ליצור ולבצע קמפיינים ממוקדים, לעקוב אחר הביצועים שלהם ולקבל תובנות חשובות לגבי התנהגות הלקוחות. גישה מונעת נתונים זו מאפשרת לכם לייעל את אסטרטגיות השיווק שלכם, לשפר את החזר ה-ROI ולספק חוויות מותאמות אישית המהדהדות את קהל היעד שלכם.

שירות לקוחות ותמיכה

מתן שירות לקוחות יוצא דופן הוא חשוב – וזה נכון לכל תחום ותעשייה. מרכז השירות של HubSpot CRM מצייד את הצוות שלכם בכלים חזקים מאוד לניהול פניות לקוחות ומאפשר לכם לעקוב אחר בעיות ולספק פתרונות בזמן. זה מבטיח חווית לקוח חלקה, מטפח נאמנות ומניע רכישות חוזרות.

מעקב דוא״ל והתראות

עם HubSpot CRM, אתם יכולים לעקוב אחר מתי הודעות הדוא"ל שלך נפתחות, לוחצים או מתעלמים מהן, ומעניקות לך תובנות חשובות לגבי רמת העניין של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. בנוסף, תוכל ולהגדיר התראות כדי להתריע כאשר מתרחשות פעולות ספציפיות, מה שיאפשר לכם להגיב במהירות ולנצל יותר הזדמנויות.

תזמון פגישות

כלי תזמון הפגישות של HubSpot CRM מייעל את תהליך קביעת פגישות עם לקוחות פוטנציאליים ולקוחות קיימים. זה מסתנכרן עם היומן שלכם, ומאפשר לכם לשתף משבצות זמן זמינות ומאפשר ללקוחות פוטנציאליים להזמין פגישות ישירות כך שתוכלו לחסוך המון זמן ובקלות.

אינטגרציות וחיבור למערכות חיצוניות

HubSpot מאפשרת גם לבצע אינטגרציות עם כלים שנמצאים מחוץ למערכת ותוכלו להתממשק בקלות עם עוד מערכות שאתם עובדים איתם. בנוסף, אפשר לנהל קמפיינים של שיווק באימייל באמצעות המערכת, ולחבר אותה למערכת מייל חיצונית בקלות רבה.

היתרונות והחסרונות של
HubSpot CRM בקצרה:

יתרונות
חסרונות
הטמעת מערכת topSbuH topSbuH
עם המומחים של

המערכת של HubSpot היא אינטואיטיבית  וקלה למדי, והחדשות הטובות הן שתוכלו גם למצוא מדריכים רבים שמסייעים להבין איך להשתמש בה. עם זאת, כן ראוי לציין שאם הצרכים שלכם מורכבים יחסית, אז במצב כזה כדאי להיעזר בשירותי הטמעת מערכות CRM.

ההטמעה מאפשרת למעשה להתאים את המערכת לחברה או לעסק שלכם ולהוציא ממנה את המקסימום. בנוסף, הטמעה כוללת לרוב אינטגרציה עם עוד מערכות שאתם עובדים מולם, ואנחנו מוודאים שכל התהליכים עוברים חלק וללא תקלות כך שתוכלו לנצל את כל היתרונות שלה. 

סיבה נוספת להיעזר בשירותי מקצועיים, זה בגלל הזמן שלוקח להטמיע מערכת וללמוד להשתמש בה, ואם יש לכם גם צוות של עובדים – גם שם ההכשרה והתרגלות למערכת יכולה לקחת זמן. 

אם אתם חושבים להירשם לשירותי הCRM של האבספוט ואתם לא בטוחים אם המערכת מתאימה לכם, נשמח לעזור לכם. אנו בסוכנות automation נדאג להתאים לכם את המערכת האידאלית ולהטמיע אותה באופן מקצועי, מהיר כך שתוכלו לייעל את העבודה שלכם ולחסוך המון וכסף.

תשובות לשאלות נפוצות בנושא HubSpot

האם HubSpot CRM בחינם, או שיש עלויות נסתרות?

HubSpot CRM מציע גרסה חינמית עם תכונות מוגבלות, וחשוב לשים לב לזה: זו גרסה מאוד מוגבלת שלא מתאימה לכולם. אך אין עלויות נסתרות. תכונות ויכולות מתקדמות שדיברנו עליהם הרבה קודם זמינות בתוכניות יותר יקרות.  הדורשים.

האם HubSpot CRM יכול להשתלב עם המערכות והכלים הקיימים שלי?

 כן, HubSpot CRM מציעה מגוון רחב של אינטגרציות עם כלים ויישומים עסקיים פופולריים, המאפשרים לכם ליצור מערכות מותאמות אישית לכם בלי שום בעיה.

כמה HubSpot CRM מאובטחת ואיך הנתונים שלי מוגנים?

HubSpot CRM משתמש באמצעי אבטחה חזקים, כולל הצפנת נתונים, גיבויים קבועים ובקרות גישה קפדניות, כדי להבטיח את הבטיחות והפרטיות של הנתונים שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות 😊

איזה סוג של תמיכה והדרכה זמינים עבור משתמשי HubSpot CRM?

 HubSpot מציעים מאגרי תמיכה מקיפים, כולל מאמרים, מדריכי וידאו וצוות תמיכה טכנית.

האם HubSpot CRM יכול להתרחב ככל שהעסק שלי גדל?

בהחלט. HubSpot CRM תוכנן במיוחד להרחבה, עם תוכניות תמחור גמישות ויכולת להתאים לבסיסי לקוחות גדלים והרחבת הפעילות.

פאוורלינק crm
הטמעת מערכת topSbuH topSbuH
עם המומחים של

על ידי מינוף הכוח של HubSpot CRM, העסק שלכם יכול לייעל את התפעול, לשפר את מעורבות הלקוחות ולהניע צמיחה כמו שלא היה מעולם. צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נבדוק את התאמת המערכת בהתאם לעסק שלכם.

מוזמנים להשאיר פרטים כאן:

רוצים עסק אוטומטי?

מוזמנים להשאיר פרטים כאן: