אוטומציות ואינטגרציות שיאפשרו לכם להתרכז במה שבאמת חשוב

אם אתם חולמים לשים סוף למשימות מייגעות, מסורבלות וגוזלות זמן, אם אתם שואפים להגביר את היעילות בעסק ולפנות לעצמכם זמן כדי להתרכז במה שבאמת חשוב, אז אוטומציות בשילוב אינטגרציות הן הפתרון האולטימטיבי עבורכם, וזה מה שאנחנו ב- AutoMotion עושים הכי טוב.

אנחנו עוזרים לחברות ועסקים, כמו שלכם, למנף אוטומציות חכמות תוך ביצוע אינטגרציות חלקות בין מגוון רחב של מערכות. כאשר המטרות שעומדת לנגד עינינו הן מקסום היעילות העסקית, חיסכון והגברת הדיוק והעקביות. 

כדאי לדעת!
  • על פי דוח של חברת מקינזי אוטומציה משפרת ביצועים, מפחיתה שגיאות, במקרים רבים משיגה תוצאות המתעלות על אלו של בני אדם, וביכולתה להעלות את הפריון העולמי ב-0.8% עד 1.4% בשנה. לפי התחזיות שלהם, עד 2055 מחצית מפעילויות העבודה שלנו יהיה אוטומטיות.
  • מקינזי מדווחים גם כי הסיבה המרכזית לאימוץ אוטומציה על ידי חברות היא שיפור היעילות של תהליכים ארגוניים, והסיבה השנייה היא שיפור חווית הלקוחות והעובדים.
  • בסקר שערכה מקינזי, המשיבים דיווחו כי אימוץ אוטומציות הביא לשיפור בבקרת האיכות, לשיפור שביעות רצון הלקוחות ובנוסף תרם להפחתת הוצאות התפעול.
  • עוד עולה מסקר שערכה מקינזי, שככל שיותר מחלקות ועובדים (כספים, שיווק, תפעול, מכירות, כוח אדם וכו') מעורבים בשילוב האוטומציות בארגון, כך יישומן יותר מוצלח וניתן להפיק מהן יותר.

אינטגרציות מקצה לקצה למגוון מערכות ויישומים

כאשר מסתמכים על תוכנות, ממשקים ומערכות רבות, קשה לנהל את הפעילות העסקית באופן יעיל. אנו בחברת AutoMotion יודעים זאת ומציעים פתרונות אינטגרציה מקצה לקצה לחברות, ארגונים ועסקים, המעוניינים ליצור אקוסיסטם אחיד, סינרגטי ומלוכד של מערכות, הפועל כמכלול.

יש לנו ניסיון רב בביצוע אינטגרציות מותאמות אישית ונשמח לסייע גם לכם, בין אם אתם רוצים לשלב בין מערכות קיימות לבין טכנולוגיות חדשות, בין אם אתם מעוניינים לאחד בין כלל המערכות העסקיות שלכם ובין אם אתם רוצים לחבר את המערכות הפנימיות שלכם למערכות חיצוניות.

אנו מתמחים בביצוע אינטגרציות של מגוון מערכות, תוכנות, יישומים ופלטפורמות, ביניהן: תוכנות CRM כגון: Zoho, Monday.com ו-Fireberry, אינטגרציות של תוכנות דיוור ישיר, תוכנות הנהלת חשבונות, תוכנות סליקת אשראי, מערכות ניהול פרויקטים, תוכנות ניהול מלאי ורכש, תוכנות שיווק ומכירות, מרכזיות IP וטלפוניה ועוד, ויודעים להתאים פתרונות לכל תחום ותעשיה.

אינטגרציות מקצה לקצה למגוון מערכות ויישומים

כך אוטומציה
יכולה לתרום לעסק שלכם

אוטומציה של משימות חוזרות ונשנות, של תהליכי עבודה ושל מהלכי שיווק מאפשרות להתמקד במשימות החשובות ביותר, למזער טעויות אנוש ולקבל החלטות מבוססות נתונים. כמו כן הן משחררות את המנהלים ואת הצוות להתמקד בצמיחה ובפיתוח החברה.

אוטומצית אימייל מרקטינג (שיווק במייל)

ניתן להגדיר רצפי שיווק אוטומטיים דרך הדוא"ל ולהציע הצעות מכירה, אם לאחר מגע ראשוני עם לקוח או אם לאחר תקופות מוגדרות וקבועות מראש של העדר תקשורת, כדי שאף מכירה לא תחמוק מן הידיים.

אוטומצית דוחות מכירה

אוטומציה המאפשרת למערכת לאסוף, לנתח ולהציג נתוני מכירות, מלאי, מוצרים, דגמים, מחירים, רווחים, כמויות ועוד, היא הבסיס לקבלת החלטות עסקיות מושכלות.

אוטומצית תשלומים

הפקה אוטומטית של הזמנות, חשבוניות וקבלות חתומות דיגיטלית - בסיום כל רכישה וגם שליחת תזכורות תשלום ללקוחות, מצמצמת את הזמן שמשקיעים במשימות מנהליות, תורמת לדיוק חשבונאי ומשפרת מצב את תזרים המזומנים.

שליחה אוטומטית של ברכות יום הולדת

אוטומציה השולחת ברכות לרגל יום ההולדת של לקוחות מוסיפה טאץ' אישי ומרגש, גורמת ללקוחות להרגיש מיוחדים ושאתם לא שכחתם אותם. היא תורמת לבניית מערכת היחסים עם הלקוחות ומגבירה את נאמנותם.

אוטומצית תזמון קביעת פגישות

במקום לרדוף אחרי לקוחות, אוטומציה תבדוק ביומן זמינות, תשלח תאריכי פגישה אפשריים ללקוחות או שותפים עסקיים, תקבע פגישה ותעדכן את היומן באופן אוטומטי בםגישה שנקבעה. הלקוח/השותף העסקי יוכלו לבחור את פורמט הפגישה (שיחת טלפון, פנים מול פנים, זום, שיחת ועידה וכו') ואף ניתן לתעד באופן אוטומטי את מהלך הפגישה.

אוטומצית משימות

הקצאה אוטומטית ומהירה של משימות וחלוקתן לחברי הצוות, מייעלת את תהליכי העבודה, מקדמת פרויקטים מורכבים, חוסכת זמן ומייצרת שוויון וחלוקה הוגנת.

קליטה אוטומטית של עובדים/ לקוחות חדשים

אוטומציות מאפשרות ליצור רצף קבוע ומתוכנן מראש של פעולות בעת קליטת עובדים חדשים או לקוחות חדשים. החל מאוטומציה של רישום הפרטים האישיים ועד שליחת הצעות קניה/שאלונים/מדריכי למידה.

אוטומצית פילוח ופרסונליזציה

בעזרת אוטומצית פילוח ניתן לשלוח ללידים ולמתעניינים הצעות קניה מתוזמנות ואוטומטיות, פרסונליות שהמסרים שלהן מותאמים באופן אישי להיסטוריית הקניה שלהם, לתחומי העניין שלהם, למיקומם הגיאוגרפי, גילם, מצבם המשפחתי ומינם. זה מגביר את מעורבות הלקוחות, מטפח את נאמנותם ויוצר נקודות מגע עקביות לקניה.

אוטומצית תמיכה בלקוחות

צ'אטבוטים ועוזרים וירטואלים אוטומטיים, מבוססי בינה מלאכותית, יכולים לטפל במקומכם בשאלות, בקשות ובעיות של לקוחות ולהפנות למחלקות הנכונות כאשר יש בעיות מורכבות.

אוטומצית ניהול מלאי ורכש

בעזרת אוטומציה לניהול מלאי ניתן לקבל תמונה מדויקת ובזמן אמת של מצב המלאי בכל רגע נתון. אפשר לשלוח לספקים הזמנות אוטומטיות של רכש בהתאם למצב המכירות, לזהות עונות שיא ושפל של מכירות, להבין אילו מוצרים נמכרים ואילו מוצרים פחות רווחיים, לעקוב אחר המלאי ועוד.

אוטומצית כרטיסי לקוח

אוטומציה זו מאפשרת קליטה מהירה ואוטומטית של פרטי לקוחות ממגוון ערוצים לתוך כרטיסי לקוח, ושליפה של פרטים אלו לצורך שליחה מותאמת אישית של הצעות מכירה, הצעות מחיר, חוזים, שאלונים, סקרים, SMS, הודעות וואטסאפ, ניוזלטרים, משובים ועוד.

אוטומצית הנהלת חשבונות

ניתן להפוך את ניהול החשבונות העסקי לפשוט יותר, מדויק יותר ומהיר יותר. בתום כל מכירה מקוונת נרשמת באופן אוטומטי פקודת יומן ונשלחת קבלה/חשבונית חתומה דיגיטלית ללקוח. לקוחות המאחרים לשלם מקבלים תזכורות אוטומטיות. ניתן לחולל דוחות מעקב, דוחות רווח הפסד, מצב תזרים מזומנים ודוחות תקופתיים בלחיצת כפתור ולשגר אותם לרואה החשבון ולרשויות המס ועוד.

אוטומצית מסמכים

ניתן למנף אוטומציה ליצירה של מסמכים, חוזים והתקשרויות עם לקוחות, עובדים, ספקים ושותפים עסקיים.

אוטומצית ניתוח נתונים

במקום לערוך ניתוח ידני ולהשתמש בקבצי אקסל, ניתן לעבור לאוטומציית ניתוח נתונים, המסוגלת לאסוף מידע ממגוון מקורות, לאחסן, לנתח מאגרי נתונים גדולים ומורכבים ולספק תובנות.

אוטומצית סקרים

משוב המגיע מסקרים ושאלונים הוא התשתית לשיפור שביעות רצון הלקוחות. כעת ניתן לתזמן, לשלוח, לאסוף ולנתח תוצאות סקרים ועל בסיסים לשפר את מערך שירות הלקוחות באופן אוטומטי וללא מגע יד אדם.

אלו הן רק חלק מהאוטומציות החכמות שאנו בחברת AutoMotion יכולים להתאים לכם באופן אישי ולהטמיע בעסק שלכם, ויש עוד אוטומציות רבות נוספות. אוטומציות מתקדמות שיאפשרו לכם למצות מלוא הפוטנציאל שטמון בעסק שלכם ויצעידו את העסק שלכם קדימה.

עסקים המשלבים אוטומציות ויוצרים
אינטגרציות נהנים מכמה יתרונות בולטים

דיוק

אוטומציות ואינטגרציות מצמצמים את היקף העבודה האנושית ובכך ממזערים טעויות אנוש ומגדילים את הדיוק בכל ההיבטים העסקיים.

יעילות

אוטומציה משחררת את כוח האדם ממשימות ידניות שגוזלות זמן ומאפשרת לעובדים ולצוות להתרכז במשימות בעלות ערך אסטרטגי גבוה. אינטגרציה מאפשרת עבודה על ממשק אחיד ונוח המאגד בתוכו פונקציות של כמה וכמה מערכות, וביחד הם תורמים לפרודוקטיביות.

חיסכון

אוטומציה מקטינה את מספר העובדים הנדרשים לביצוע כל משימה וכך חוסכת בהוצאות על כוח אדם. ואינטגרציה חוסכת בזמן שהיה מתבזבז בעבודה מרובת ממשקים, תוכנות ומערכות.

ריווחיות

אוטומציות ואינטגרציות משפרות את האינטראקציות עם הלקוחות, מבטיחות שלא מפספסים אף מכירה, הן מגדילות את היקף הלקוחות והמכירות ומגדילות את שורת הרווח.

תשובות לשאלות נפוצות בנושא
אינטגרציות ואוטומציות

האם הטמעת אינטגרציות ואוטומציות משפיעות ומשבשות את שטף העבודה הנוכחי?

המטרה של אינטגרציות ואוטומציות הן לשפר ולשדרג את שטף העבודה. אולם, יש לקחת בחשבון שבהתחלה, בשלב ההטמעה, ייתכן וייקח מעט זמן להתרגל ליצור רצף עבודה חדש, אך מרגע שמתרגלים שטף העבודה הופך למהיר הרבה יותר. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם המנהלים והצוותים כדי להתאים את האוטומציות לשיטות ולהרגלי העבודה הנהוגים ואת האינטגרציות למערכות ידידותיות,  ודואגים שבזמן ההטמעה יהיו מינימום שיבושים. בנוסף, אנו מדריכים באופן יסודי את הצוותים על המערכות ומספקים תמיכה כדי להבטיח הסתגלות מהירה וחלקה.

מהם האתגרים בביצוע אינטגרציות ואוטומציות ומדוע כדאי להסתייע במומחים?

אינטגרציות ואוטומציות אלו הם תהליכים מורכבים הדורשים מנה גדושה של מומחיות. יש אתגרי אבטחת מידע ופרטיות, יש צורך בשימור של מידע ונתונים בעת מעבר ממערכת למערכת, יש דרישות תאימות, מורכבות טכנית, יש לעמוד בתקינה וברגולציות, להדריך צוותים ולהתמודד עם התנגדות לשינוי, להתאושש מהר מזמני השבתה ועוד.

האם ניתן לערוך באמצעותכם אינטגרציות למערכות שלא הוזכרו כאן בעמוד?

בהחלט. צוות המומחים שלנו ב- AutoMotion אמנם מתמחה בהתאמה והטמעה של מערכות CRM פופולריות דוגמת: Zoho, Monday.com ו-Fireberry, אך יודע לעבוד, להתאים, להטמיע ולשלב מנעד רחב של מערכות, תוכנות ויישומים, בהתאם לצרכים הייחודיים ולהעדפות של כל ארגון, עסק וחברה.

מה העלות של ביצוע אינטגרציות ואוטומציות בעסק?

אין סכום אחד ויחיד, העלות תלויה במספר גורמים מרכזיים, ביניהם: מספר המערכות שיש להטמיע, מספר המערכות שיש לשלב ביניהן, סוג המערכות שהעסק עובד עימן לפני ביצוע האוטומציות והאינטגרציות, מורכבותן, כמות העובדים ומידת ההתאמה האישית. חשוב לציין כי אנו בחברת AutoMotion מציעים מגוון פתרונות לרפרטואר רחב של תקציבים. לאחר שאנו מכירים את הלקוח, מבינים את הדרישות שלו אנו שולחים הצעת מחיר מפורטת תוך התחשבות בתקציב ובצרכים האישיים של כל ארגון.

כמה זמן לוקח לבצע אינטגרציות ואוטומציות בעסק?

 כמו בשאלת העלות, כך גם בשאלת הזמן, זה תלוי במורכבותן של האוטומציות והאינטגרציות ובהיקף הפרויקט. צוות המומחים שלנו ב- AutoMotion עובד במסירות ובחריצות על מנת לבצע בהצלחה את המשימה תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש.

פאוורלינק crm
הטמעת אוטומציות ואינטגרציות  אוטומציות ואינטגרציות 
עם המומחים של

אל תתנו למשימות חוזרות ונשנות, מייגעות וזוללות זמן להאט אתכם. אמצו פתרונות אוטומציה ואינטגרציה שצוות המומחים שלנו ב-AutoMotion מתאים במיוחד עבורכם.

רוצים עסק אוטומטי?

מוזמנים להשאיר פרטים כאן: