תוכנות MRC תוכנות MRC לניהול לקוחות

אנו בחברת AutoMotion מתאימים ומטמיעים תוכנות CRM לעסקים וארגונים בכל סדר גודל ונשמח ללוות גם אותכם יד ביד החל מאיפיון והבנת הצרכים שלכם, הטמעת המערכת ועד לשירותי הליווי והתמיכה שלנו. לקריאה נוספת על שירותי CRM שלנו לחצו כאן.

אנו עובדים עם תוכנות CRM אמינות שנבחרו בפינצטה לאחר בדיקות קפדניות – אתם יכולים להיות בטוחים שהעסק שלכם בידיים טובות 😊

בנוסף, אנחנו מבינים שכל עסק הוא שונה וייחודי ואין תוכנת CRM אחת מושלמת שמתאימה לכולם, ולכן אנחנו תמיד מבצעים התאמות בכל מערכת לפי הצרכים שלכם – בין אם זה בפונקציות, פעולות, לוחות, שיטות עבודה ועוד.

התוכנות העיקריות שאנחנו עובדים איתן הן : Monday.com, Zoho, Fireberry.

לחצו על המערכת שמעניינת אותכם להיכרות מעמיקה:

הגיע הזמן להתחיל לעבוד חכם יותר

אם אתם מרגישים שאתם כל יום רודפים אחר הזנב של עצמכם,
אם אתם הולכים לאיבוד בין המשימות ומתקשים לעקוב אחר מידע של לקוחות, לידים והתקשורת בין הגורמים השונים מקרטעת
אם עייפתם להקליד, להזמין, לכתוב, לשלוח, להדפיס, להזכיר על תשלום, לזכור לשלוח חשבונית,
אם אתם רודפים אחרי לקוחות וזימונים במיילים…

יש לכל זה ועוד פתרון פשוט, מערכת אחת שתבצע את כל זה עבורכם ובצורה יעילה פי כמה.

קוראים לזה תוכנת CRM

אני יודע שעולם ה- CRM יכול להרגיש מבלבל, במיוחד אם אתם עושים כאן את הצעדים הראשונים – אבל אל דאגה, בדיוק בשביל אנחנו כאן וכדי לעזור לקחת את העסק שלכם לשינוי מדהים וצמיחה אקספוננציאלית😊

ללא תוכנת CRM – סביר להניח שאתם עובדים עם שיטות מיושנות, תוכנות שעבר זמנן והתוצאה היא תיבת מיילים שמתפוצצת (עם מיילים חשובים שנקברים) לידים יקרי ערך שמתפספסים ונופלים בין הכיסאות

בקיצור, אתם מפספסים הרבה כסף על הרצפה והזדמנויות צמיחה עבור העסק שלכם

אבל החדשות הטובות הן שאפשר אחרת.

תוכנות CRM הן על תקן העוזר האישי שלכם, סוכנ/ת המכירות שלכם, איש שירות, מתן תמיכה טכנית, המזכיר/ה שלכם, בקיצור – נראה לי שהבנתם כאן את הראש.

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תוכנות CRM

מה זה בדיוק CRM

תוכנת CRM היא  למעשה מערכת מרכזית לניהול קשרי לקוחות, שנועדה לסייע לעסקים וארגונים לנהל את התקשורת, האינטראקציות ומערכת היחסים עם הלקוחות, במטרה לשפר אותם. מערכת זו מציעה אוטומציה וכן ממשק אחד ואחיד שבו ניתן לאסוף ולרכז את נתוני הלקוחות, ליצור קמפיינים פרסומיים, לעקוב אחר מכירות ולקבל תובנות.  

מה היתרונות של תוכנות CRM?

היתרונות של מערכת CRM הם רבים ומגוונים, אבל הנה העיקריים בניהם: תוכנת CRM יכולה לחסוך להם המון זמן, לכסף, לייעל תהליכים, לשפר קשרי לקוחות, לנהל לידים, להגדיל היקף מכירות, לשפר את התקשרת הפנים ארגונית, לעקוב אחר ביצועים ולעשות אופטימזציה לכל משימה/פעולה/קמפיין בקלות! 

מה ההבדל בין CRM ל-ERP?

תכנון משאבים ארגוניים (ERP) ותוכנות CRM דומות, שכן שתיהן עוזרות לעסק הקטן שלך להתייעל; עם זאת, כל מערכת משתמשת בגישה שונה. פלטפורמות CRM מתמקדות בקשרי לקוחות, בעוד שמערכות ERP מנהלות תהליכים עסקיים פנימיים. נציגי שירות לקוחות, שיווק ומכירות משתמשים בפתרונות CRM. מצד שני, אנשי מקצוע בתחום הפיננסים, המלאי והרכש משלבים גם -ERP.

כמה עולה תוכנת CRM

תקציבי התוכנה משתנים, ועליכם לקחת בחשבון כמה דברים: את המחיר של הרישוי – רוב הספקים שאנו עובדים איתם משתמשים במודל תמחור מדורג, כמות משתמשים, היקף לקוחות, רמת התאמה אישית של המערכת, היקף אינטגרציה, תחזוקה ותמיכה שוטפים, עלות התאמה והטמעה ועוד.

אילו אמצעי אבטחת מידע יש לוודא שיש בתוכנות CRM?

באופן כללי חשוב שתדעו כי ספקי תוכנות  CRM מספקים כלי אבטחת מידע שמובנים במערכת למשתמשים, כמו אימות דו-שלבי וניהול גישת משתמשים. עסקים וחברות חייבות להפעיל את כל הפיצ'רים של האבטחה ולפעול לפי שיטות עבודה מומלצות על ידי הספקים כדי למנוע פרצות נתונים. חשוב לציין כי מספר תקריות אבטחה שאולי שמעתן שקרו התרחשו רק בעקבות שימוש בתוכנת צד שלישי, לכן חשוב לבדוק את הספקים שלך, לקרוא את פרטי האבטחה וכמובן – להתייעץ עם גורמים מקצועיים לפני שמתחילים לעבוד עם תוכנה שאתם לא מכירים.  

האם קשה להטמיע לבד מערכות CRM?

הטמעת מערכות CRM בהחלט יכולה להיות מאתגרת ובעלי עסקים רבים הולכים לאיבוד בתהליך הזה. במקרה כזה, מומלץ להתייעץ ולעבור את התהליך עם חברה מקצועית שתוכל לוודא שתהליך ההטמעה והאינטגרציה מתבצע כראוי ושאם יש בעיות כלשהם תמיד יהיו לכם שירותי ליווי ותמיכה טכנית.

רוצים עסק אוטומטי?

מוזמנים להשאיר פרטים כאן: